Головна / УКРАЇНА / Євросоюз готує круглий стіл із питань антикорупційного суду в Україні

Євросоюз готує круглий стіл із питань антикорупційного суду в Україні

Захід має відбутися на самому початку осені.

Посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі провів зустріч із українськими депутатами. На неї до представництва ЄС у Києві прийшли Світлана Заліщук, Іван Крулько, Мустафа Найєм та Сергій Лещенко, а також представники громадянського суспільства.

За повідомленням дипломатичної установи, захід було організовано для обговорення результатів саміту ЄС-Україна, що відбувся минулого тижня. Посол Мінгареллі приділив особливу увагу потребі боротьбі з корупцією в Україні. «ЄС уважно слідкував за процесом створення належних судових інструментів для судового розгляду корупційних правопорушень. Ми й далі наголошуємо на потребі створення незалежного, ефективного судового органу з необхідними повноваженнями та необхідними ресурсами для боротьби проти корупції. Ми закликаємо до прозорого та незалежного процесу створення цього органу та відбору спеціалізованих суддів», — наголосив представник ЄС.

За інформацією представництва, на початку вересня відбудеться круглий стіл щодо наступних кроків у створенні в Україні інституцій, націлених на притягнення корупціонерів до відповідальності.

Раніше в липні керівник представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі вирішив нагадати українським можновладцям про обіцяне. «СБУ значною мірою є нереформованою. Важливо якнайшвидше забезпечити те, щоб СБУ зосереджувалася на контррозвідці та протидії тероризму, а також припинити ту її діяльність, яка доручена (іншим) правоохоронним органам», — заявив Мінгареллі, додавши, що одним із видів такої діяльності є боротьба із корупцією.

ВідеоЄС похвалив Україну за прогрес і пожурив за чвари і корупцію

ТСН. Тиждень

16 липня, 20:55

Джерело: tsn.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

1 × 3 =

x

Перевірити також

cb21aaca394d804dc438252ffd800375

У Голландії на радіостанції захопили заручників

Голландські ЗМІ повідомляють про захоплення заручників у будівлі радіостанції 3FM в місті ...

707b48dfaf7517b8884fec662a811b7e

У драматичному поєдинку Світоліна – Цуренко суддя не побачив аут

У поєдинку другого раунду тенісного турніру WTA серії Premier 5 у Цинциннаті ...

Шредер вважає, що його робота у «Роснефти» не зашкодить СДПН на виборах

Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер вважає, що його входження до ради директорів ...