Україна

Європол затримав 66 осіб за підозрою в причетності до «м’ясного скандалу»

Поліцейська служба Євросоюзу (Європол) сьогодні, 16 липня 2017 року, затримала 66 осіб в рамках розслідування маштабного «м'ясного скандалу». Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наголошується, що зловмисники займалися поставками в роздрібну торговельну мережу країн Євросоюзу конини під виглядом яловичини.

Як повідомляється, в Іспанії була затримана організована злочинна група, яка торгувала в Європі м'ясом, яке непридатне для споживання людиною.

«Операція проводилася за погодженням з Бельгією, Францією, Італією, Португалією, Румунією, Швейцарією і Сполученим Королівством. В Іспанії 65 осіб було заарештовано і звинувачуються в таких злочинах, як жорстоке поводження з тваринами, підробка документів, збочення правосуддя, злочин проти громадської охорони здоров'я, відмивання грошей і участь в злочинній організації», — йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що ще один зловмисник, який є головним підозрюваним, був арештований в Бельгії, звідки він керував діяльністю організації, ставлячи своїх найбільш довірених людей у кожній країні, що постраждала від шахрайства.

 

Фото: виявлене в ході обшуків (europol.europa.eu)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна встановила додатковий захищений канал зв'язку з Європолом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close