Цікаве

Звільнено голів митної і податкової служб Нефьодова і Верланова

У п’ятницю, 24 квітня, на своєму позачерговому засіданні Уряд скористався своїм правом згідно статті 871 Закону України «Про державну службу» і звільнив із посад голів митної та податкової служб, повідомляє 1NEWS.

Таким чином Уряд звільнив:

–  Голову Державної митної служби України Максима Нефьодова;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Роберта Зелді;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Сергія Петухова;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Дениса Шендрика;

–  Голову Державної податкової служби України Сергія Верланова;

–  Заступника Голови Державної податкової служби України Дмитра Венцковського.

Своє звільнення підтвердив Максим Нефьодов.

“Так це правда. Звільнили мене і всіх моїх заступників. Причина звільнення невідома. Я про це дізнався на засіданні Кабміну, яке пройшло сьогодні ввечері. А міністр фінансів Сергій Марченко відмовився зі мною спілкуватися і втік. Але мені стало краще як людині після звільнення”…Пишаюсь тим, що прийшлось звільняти не тільки мене, а і всіх заступників… Не знайшлось нікого, хто б погодився «виконувати задачу». Дякую всій команді, ви всі кращі, аніж я заслуговував, як керівник, – повідомив Нефьодов у Facebook.

Роберт Зелді теж висловився з причини звільнення:

“Ну, якщо так, то дякую Максиму Нефьодову, Денису Щендрику та Сергію Петухову Denys за те, що ми спробували:))) Дякую Анатолию Сербайло Ігорю Муратову та Олексіяю Сівіріну і всім тим, хто таки Працював (а не писав гавнопости) зі мною чи без мене))) Я, відверто кажучи, щасливий, що можна жити без всіх цих “городскіх сумасшедшіх”, які приходять з ОП, з ВР, з КМУ і так далі, з незрозумілими розповідями про щось несприйнятне. Я щасливий, що більше не потрібно порпатись по лікті в цьому гівні, яке називається у нас владою. Єдине, чого мені буде нехватати – прекрасних людей, які попри все ще тримаються на держслужбі. Без прізвищ, але ви всі мене і так знаєте…і я пишаюсь знайомству з вами, і тим, що ви таки змінили мою думку про держслужбовців. Я вас люблю”

Зелді додав, що “оскільки ніколи не бачив себе ні політиком, ні на держслужбі, в найближчому майбутньому оприлюднить істину про держслужбу – з точки зору людини з бізнесу”. “Ексклюзивне інтервю журналістам – за гроші, бо два місяці (з січня по лютий) я жив на голий оклад в 25 тисяч.))))” – заявив Роберт Зелді.

Окрім того, на тому ж засіданні українського уряду був звільнений глава Державної податкової служби Сергій Верланов.

Нефьодов очолював Державну митну службу з липня минулого року. Верланов був головою Державної податкової служби з квітня минулого року.

За словами керівника українського уряду Дениса Шмигаля, планується “найближчим часом призначити нових ефективних керівників у ці відомства”, йдеться у повідомленні.

Раніше колишній міністр фінансів Ігор Уманський заявив про величезну корупцію та контрабанду на Митниці. Саме він першим почав вимагати звільнення Нефьодова та Верланова.

Нещодавно Уманський став радником голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Back to top button