Цікаве

Зоопарк в Черкасах протягом 25 років матиме назву Roshen

Кондитерська корпорація Roshen, що належить екс-президенту Петру Порошенку, підписала спонсорську угоду з Черкаським зоопарком та міською владою про продовження реконструкції Черкаського зоопарку. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

За умовами договору Roshen інвестує в модернізацію зоопарку 300 млн грн протягом 20 років, при цьому бренд корпорації протягом 25 років буде відображатись у назві зоопарку — Черкаський зоопарк Roshen.

Зазначається, що на ці кошти планується зробити реконструкцію вхідної групи, озера, зробити експозицію пінгвінів тощо.

Проект реконструкції Черкаського зоопарку розпочався у 2016 році.

Протягом 2016−2019 років бюджет проекту становить 75 млн грн.

Як додає сайт телеканалу «Прямий», про підписання договору спонсорства було оголошення на відкритті благодійного проекту компанії експозиції копитних «Олені та зубри».

«Ми досягли угоди про подальшу співпрацю і подальшу реконструкцію нашого міського зоологічного парку, буде інвестована сума близько 300 млн гривень протягом 20 років. Впевнений, що після цієї реконструкції наш черкаський зоопарк буде не номер один в Україні, а номер один в Європі», – зазначив черкаський міський голова, Анатолій Бондаренко.

«У нас була ідея створити сучасний зоопарк, побудувати туристичну перлину. Черкаський зоопарк буде затишним, гарним та чистим. Він буде номер один. Цей зоопарк не схожий на всі зоопарки, які існують сьогодні. Він унікальний і за рахунок архітектурної цінності. Молоді українські архітектори мають великий потенціал і цей проект покликаний також дати їм можливість розкритись з точки зору проектування. Те, що ви вже можете побачити тут це творіння українських архітекторів. Ці експозиції вже отримали світове визнання. І наша компанія розглядає цей проект в тому числі і як підтримку молодих українських архітекторів. Впевнені разом ми зможемо побудувати зоопарк майбутнього», – прокоментував президент Кондитерської корпорації Roshen, В’ячеслав Москалевський.

«Ще у 2009 році ми розпочали проект по реконструкції Черкаського зоопарку, який мав назву «Зоопарк майбутнього». Я навіть не думав, що у 2016 році у нас з’явиться така підтримка, ми зможемо побудувати такі комплекси, які, на мою думку, є одними з найкращих в Європі. В плані комфортабельності – це крок вперед. Подібних експозицій в українських зоопарках ще немає», — прокоментував директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.

Зазначається, що восени 2016 року корпорація Roshen завершила перший етап модернізації Черкаського зоопарку.

У квітні 2017 року у зоопарку відкрили унікальну в Україні експозицію з хижими тваринами «Земля вовків і ведмедів». Загальна площа відкритих вольєрів становить 2272 м², водойм – 500 м². Експозиційні вольєри розраховані на 2 ведмедів, 5 вовків і 4 видр.

14 вересня 2019 року в Черкасах відбулася презентація модернізованого міського зоопарку з експозицією «Олені та зубри». Площа відкритих вольєрів експозиції становить – 4220 м², водойм – 322 м².

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close