Цікаве

Zoom заробив космічні доходи

Ключовим для успіху Zoom стало підключення до сервісу великих платоспроможних корпоративних клієнтів

За час коронавірусної кризи та карантину доходи популярного додатка для відеоконференцій Zoom стали просто космічними, а прибутки у другому кварталі цього року подвоїлися.

Доходи компанії за травень-липень зросли на 355% – до 663.5 млн доларів, перевищивши очікування аналітиків про пів мільярда доларів, – інформує 1NEWS.

Чистий прибуток Zoom зріс до 186 млн доларів, а кількість користувачів зросла на 458%, якщо порівнювати з тим самим періодом минулого року.

Вартість акцій компанії також сягає рекордів. У понеділок 31 серпня одна акція Zoom коштувала 325,1 доларів.

Компанія прогнозує, що за рік отримає до 2 млрд доларів доходу, тоді як раніше очікувалося на пів мільярда доларів менше. Для багатьох людей по всьому світу додаток став невід’ємною частиною віддаленої роботи.

Ключовим для успіху Zoom стало підключення до сервісу великих платоспроможних корпоративних клієнтів.

Вони принесли компанії понад 100 млн доларів минулого року. А цього року кількість таких клієнтів подвоїлася – до майже тисячі лише за останній квартал.

Відтоді, як у березні цього року більшість країн світу запровадили карантинні обмеження через поширення коронавірусу, доходи зростають і у конкурентів Zoom – Cisco Webex та Microsoft Teams.

Проте популярність Zoom зростає й далі.

Водночас це поставило інфраструктуру компанії на межу витривалості. Наприклад, минулого тижня, коли у США відновилися віртуальні заняття у школах, зі зв’язком через Zoom почалися проблеми.

Атаки хакерів прямо під час відеоконференцій також зашкодили репутації Zoom.

А ще Zoom має проблеми через його зв’язки з Китаєм, де на компанію працюють понад 700 співробітників, переважно з команди, що розробляє нові продукти. Це посилює побоювання, що Zoom – принаймні не для використання у державних установах.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button