Цікаве

“Знешкодивши корупційні схеми, ми змогли добудувати парк у Броварах”, – Горган

Пройшов тиждень, як губернатор Київської області Олександр Горган спільно з прокурором області Дмитром Чайкою відвідали місто Бровари, яке 16 вересня святкувало 378-річчя, і побували на відкритті вже реконструйованого парку Перемоги. Підрядник будівництва броварського парку вимушений був реалізувати усі роботи після загального реагування державної влади в особі керівника Київською ОГА, мера міста і обласної прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації (КОДА), передає 1News.

Два місяці тому на прохання мера Броварів Ігоря Сапожко, губернатор і прокурор Київської області відвідали парк, який за документами підрядника був повністю побудований. Проте за фактом ніяких робіт зроблено не було. Лише після того, як прокуратура області збудила кримінальні виробництва проти підрядника, парк був добудований.

“Ми є свідками ефективного реагування державної влади і органів прокуратури, які спільно працюють по знешкодженню корупційних схем, які мали місце в Київській області і парку Перемоги”, – заявив губернатор Київської області Олександр Горган.

“Парк у Броварах – це переконливий приклад перемоги над корупцією в одному епізоді. Її можна і треба знищувати спільними зусиллями з органами адміністрації, прокуратури і місцевого самоврядування. І парк у Броварах яскравий тому приклад. Ми почали цей процес і хочемо, щоб суспільство не боялося говорити нам про це”, – додав Горган

За словами прокурора Київської області Дмитра Чибисова, правоохоронні органи оперативно відреагували на факти, надані губернатором, негайно виїхали на об’єкт для перевірки і змусили підрядника виконати усі передбачені планом роботи.

“Ми бачимо результат – красивий парк, бачимо, що відновлюється довіра людей як до органів державної влади, так і до правоохоронної системи, які діють як єдине ціле”, – відмітив прокурор.

У свою чергу, мер броварів Ігор Сапожко підкреслив, що ефективність виконаних робіт полягає в тому, що губернатор і прокурор Київщини не вимагали від нього доказів розкрадання бюджетних грошей, а самі приїхали і переконалися особисто в тому, що ніякі роботи не були зроблені.

“Те, що підрядник закінчив роботи, – це дійсно загальна заслуга правоохоронних органів, державних органів і органів місцевого самоврядування. Це показує, що сьогодні змінилося час, підхід і менталітет людей. Держава передала можливість фінансування тих об’єктів, які багато років не фінансувалися”, – додав мер Броварів.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close