Цікаве

Знаменита модель та співачка Періс Хілтон приїде до Львова

Вона братиме участь у відкритті готелю

До Львова на офіційне відкриття реконструйованого «Гранд Готелю» прилетить американська модель та співачка Періс Хілтон разом зі своїм нареченим, який має українське коріння.

 

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Zaxid.net.

«Так, Періс Хілтон буде на відкритті – це вже остаточно домовлено. Справа в тому, що саме в кінці березня Періс зі своїм нареченим запланували відвідати Україну. Вони приїжджають за два дні до відкриття, бо хочуть відвідати місця, пов’язані з дитинством дідуся її майбутнього чоловіка. Готель готовий вже практично місяць, але офіційне відкриття ми вирішили зробити саме під час їхньої поїздки до України», – розповів власник «Гранд Готелю» Григорій Козловський.

Як зазначається, офіційне відкриття після реконструкції львівського «Гранд Готелю» відбудеться 31 березня.

Наречений відомої американської моделі, акторки та співачки Періс Хілтон, екс-спадкоємиці найбільшої у світі готельної мережі Hilton, – голлівудський акторо Кріс Зілка, дідусь якого був українцем.

Козловський назвав значно перебільшеною суму гонорару 500 тисяч доларів, яку, за інформацією ЗМІ, Хілтон має отримати за участь у відкритті. Однак справжню суму Козловський не назвав.

Реконструкція «Гранд Готелю» на проспекті Свободи у Львові тривала впродовж чотирьох років. З початку березня готель запрацював у тестовому режимі.

Back to top button