Цікаве

Знайдено ідеальний «жіночий» овоч: як його правильно вживати

Вчені вважають, що броколі – це ідеальний «жіночий» овоч. Оскільки саме він відноситься до овочів, багатих на поживні речовини, повідомляє 1News.

До корисних властивостей броколі для всіх відносять позитивний вплив на травлення, серцево-судинну, імунну системи, а також протизапальний і антиканцерогенний ефекти.

Однак для жінок капуста броколі особливо корисна.

Як повідомляють дослідники, рак грудей став одним з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок за останній час. Американські вчені, провівши велику дослідницьку роботу, дійшли висновку, що броколі може зупиняти розмноження ракових клітин.

Вчені виділили з броколі речовину, яку назвали сульфатном (в інших джерелах – сульфарофом – ред. 1News), і, виконавши досліди на лабораторних мишах, дійшли до висновку, що ця речовина знищує клітини раку, не завдаючи шкоди здоровим клітинам.

На жаль, сучасні методи лікування онкологічних захворювань не можуть повністю знищити ракові клітини, тому рецидиви захворювання з’являються часто. Але досліди з броколі показали, що капусту треба вживати тим жінкам, у яких є схильність до онкології молочної залози або матки.

Варто зазначити, що броколі – ідеальний жіночий продукт, оскільки в ньому міститься безліч рослинних пігментів і антиоксидантів, включаючи глюкобрассіцін, каротиноїди і флавоноїди. У броколі міститься значна кількість клітковини, вітаміну С, калію, вітаміну B6 і вітаміну А.

Вчені довели позитивний вплив броколі при лікуванні діабету, ожиріння, аутизму, онкологічних захворювань, для проведення детоксикації, зміцненні роботи серцево-судинної системи, поліпшення зору і травлення.

Також капуста броколі ефективна проти запальних процесів.

Калорійність броколі — всього 34 ккал/100 г, що досить мало. Це дає можливість без шкоди для фігури поєднувати цю смачну капусту з м’ясом або рибою.

Особливої уваги заслуговує броколі в тому числі завдяки підвищеному вмісту біоактивних сполук: сульфорафану, індолу, ізотіоцінатів. Саме вони надають капусті специфічний аромат. Ці сполуки, потрапивши в організм, стимулюють вироблення ферментів, необхідних для детоксикації організму і виведення токсинів і канцерогенів. Корисно знати, що в броколі та в цвітній капусті їхній рівень особливо високий в порівнянні з іншими видами.

Медики рекомендують вживати броколі в свіжому вигляді.

Броколі краще тримати в холодильнику, а на зиму зберігати в замороженому вигляді.

Хоча слід пам’ятати, що є протипоказання. Порції капусти броколі, брюссельської, кольорової та інших хрестоцвітних можуть негативно позначитися на здоров’ї людей з порушеною функцією щитоподібної залози (при гіпотиреозі). Ізотіоцінати, що містяться в броколі, стримують засвоєння йоду, а це посилить його дефіцит в організмі.

У разі правильного використання цей продукт здатний продовжити молодість, допоможе скинути зайву вагу, зміцнить здоров’я та внесе різноманітність у ваше здорове меню.

Раніше 1News розповідало, які продукти потрібно їсти для ідеальної шкіри.

Джерело: Подробности, дієтолог Світлана Фус.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close