Цікаве

ЖК «Ярославів Град» – енергоефективне житло в центрі: з турботою про дітей

Купуючи квартиру в ЖК «Ярославів Град», Ви отримуєте можливість платити за комуналку на 50% менше. Ми будуємо не тільки енергоефективне житло, але й таке, що відповідає сучасним трендам.

Однак найважливіше для нас – створити безпечні умови для дозвілля маленьких мешканців нашого комплексу.

На території «Ярославого Граду» будуть розташовані дитячий садочок на 100 осіб та дитячі майданчики. Для більш дорослих господарів ми побудуємо поле для міні-футболу, баскетболу та волейболу, а також тенісний корт.

Ваші діти зможуть з користю проводити вільний час, а ми гарантуємо їхню безпеку завдяки використанню цілодобового відеоспостереження. Охоронні пости і система контролю доступу на територію житлового комплексу забезпечать комфорт та спокій для Вас та Вашої родини.

Нещодавно ЖК «Ярославів Град» допоміг зробити комфортні умови для навчання та спортивного дозвілля учнів школи №91 міста Києва. «Вони не залишилися осторонь наших проблем, і тому ми маємо оновлену креативну зону відпочинку для нашої малечі, оновлений спортивний зал та актову залу, а через місяць у нас запрацюють оновлені спортивні площадки», – висловила слова вдячності директор школи.

ЖК «Ярославів Град»: будуємо з любов’ю та турботою про майбутнє!

Переглянути в pdf…

*1News на правах реклами 
Tags
загрузка...

Схожі статті

Close