Цікаве

Женя Янович розповів, скільки коштує виробництво його нового шоу 20:23

Женя Янович розповів, скільки коштує виробництво його нового шоу 20:23

Фото: Скріншот відео
Женя Янович розповів про своє нове шоу

Актор стверджує, що він задумався про новий проект ще в січні 2023 року, задовго до скандалу зі Спартаком Субботою.

Український актор і телеведучий Євген Янович розповів, що одна зйомка його нового YouTube-шоу 20:23 коштує 5 тисяч доларів. 

“Зараз потихеньку будуть підключатися партнери. Є одна компанія, яка мені на перший випуск дала певну кількість коштів, і сказала нічого не рекламуй, це ми просто тебе підтримали. І бюджет виходить… ну більше 5 тисяч доларів вийшло за перший випуск”, – розповів Янович на YouTube-каналі Пряма Червона

За його словами, поки візуальний вигляд шоу кращий за зміст. Янович стверджує, що придумав ідеюю шоу на початку січня 2023 року. 

“Я розумію, що все від назви іде, я придумав собі одразу пару якихось смішних речей. 20:23 – вгадайте, як ми будемо називатися в наступному році? 20:23 – я знаю наскільки кілограмів, ви не встигли схуднути до літа. І тому подібні. Мені подобалось концепція, що зараз 2023 рік, о 20:23 виходять випуски. Захід сонця, ця локація, яку я бачив собі”, – відзначив актор. 

Янович каже, що 20:23 – це не класичний late night show, а своєрідна адаптація цього формату. 

Нагадаємо, що в квітні в епіцентрі скандалу в українському інфопросторі опинився популярний психотерапевт та психіатр Спартак Суббота, якого звинуватили у шахрайстві та брехні. Суббота і Янович вели на YouTube спільне шоу Подкаст Терапія. Після скандалу Янович покинув проект. 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button