Цікаве

Зеленський зводив голлівудських зірок Мілу Куніс та Ештона Кутчера в CHI (фото)

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська пообідали разом із голлівудськими акторами Мілою Куніс (Mila Kunis) та Ештоном Кутчером (Eshton Kutcher). Фотографії виклав на своїй сторінці Глава держави.

«Протягом двох днів мав кілька неймовірно цікавих і важливих зустрічей із зірками світового кіно. Вчора (13 вересня – ред.) говорили зі сценаристом і продюсером уже культового серіалу «Чорнобиль» Крейгом Мезіном, ввечері, під час форуму YES мав приємність поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні (14 вересня – ред.) зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс та актором і продюсером Ештоном Кутчером. З усіма мали плідну бесіду про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій у неї, особливо з огляду на те, що наша країна зробила перший вагомий крок до впровадження системи rebates», – написав Зеленський.

Як видно з фотографій, які опублікував Президент України, зустріч з голлівудськими гостями провели у ресторані CHI, що розташований в КВЦ «Парковий» (відомий як вертолітний майданчик Януковича – ред.).

Зазначимо, що саме у «Парковому» розміщувались передвиборчі штаби Зеленського та партії «Слуга народу». Також тут регулярно проводяться зустрічі з новообраними депутатами від пропрезидентської партії.

Додамо, що КВЦ «Парковий» розглядали в якості можливої будівлі для переїзду Офісу Президента. Втім, як зазначив глава ОП Андрій Богдан, переїзд з Банкової поки не вдається реалізувати.

Нагадаємо, американська актриса Міла Куніс стала секретним гостем останнього дня 16-ї Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), яка проходила у Мистецькому Арсеналі в Києві.

Разом з нею до Києва завітав її чоловік, актор Ештон Кутчер.

Виступаючи на конференції Міла сказала, що ніколи не була в Києві, хоча не так давно відвідала Чернівці (у 2017 році вона з чоловіком приїздила в Україну).

Міла Куніс народилась в Україні, однак у 1991 році вона з родиною переїхала у Лос-Анджелес.

В інтерв’ю в 2014 для «The Star-Ledger» Куніс заявила, що не бажає, щоб хто-небудь асоціював її з Україною: «тільки тому, що я жила там до семи років не означає, що я ідентифікую себе з нею».

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close