Цікаве

Зеленський спробував зіграти в футбол з мером Каховки

У Каховці відкривали новий стадіон

https://youtu.be/5EH7pWO8cOw

Президент України Володимир Зеленський під час відкриття нового стадіону в Каховці спробував зіграти в футбол з мером міста.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Мер нормально приймає”, – зауважив Зеленський.

Джерело: телеканал “НАШ”

One Comment

  1. Це що, серйозно? В країні стільки проблем, а вони грають у футбол? Де хочеться бачити реальні зміни, а не шоу! Сподіваюся, хоч щось корисне з того вийде.

Back to top button