Цікаве

«Зе!Голохвастов»: Зеленського жорстоко висміяли у мережі (фото, відео)

Керівник Студії «Квартал 95» та кандидат у президенти Володимир Зеленський став об’єктом насмішок у мережі. Його промова на тему оподаткування та ФОПів в IT-галузі нагадала користувачам соціальних мереж знаменитий монолог Голохвастова у комедії «За двома зайцями», пише TabloID.

Мова йде про виступ Зеленського на зустрічі з підприємцями, на якій були присутні двоє екс-урядовців: колишній міністр фінансів Олександр Данилюк та колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

Майже дослівно промову Зеленського розшифрувала та запостила у Facebook блогерка Вікторія Максименко.

«Спочатку я вирішила це зробити просто, щоб вловити хоч якусь думку (наївна), оскільки бізнесмен Соколовський у своєму вступі до цього відео написав, що: «розмова вийшла плідною та інформативною». Ну раз бізнесмен так хвалить, може там дійсно смішне звірятко видресирували і навчили правильним словам. Так … але, не так!», – пише Максименко.

Окремо вона зазначила, що «на Данилюка було сумно дивитися, в погляді Айвараса читався невимовний жах. Він взагалі так і закляк з цим виразом обличчя».

Неперевершений вираз обличчя Айвараса Абромавичуса під час «спічу» Володимира став окремою родзинкою для фотожаберів.

Користувач YouTube із ніком Jack Sparrow наклав на відео виступу Зеленського голос Голохвастова.

Нагадаємо, Зеленський заявив про намір балотуватися в Президенти у новорічну ніч. Зараз соціологи називають його лідером рейтингу.

Оригінал його виступу, з якого кумедно жартують у мережі можна переглянути тут:

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close