Цікаве

Застуда і грип: які продукти можна їсти, а які – категорично не можна

Поки в Україні бушує чотири штами грипу, а в столиці вже кілька шкіл закрили на карантин, важливо знати не тільки, як від нього захиститися, але і як правильно харчуватися. Від того, що людина їсть, залежить і її здоров’я. Але ось що цікаво – не всі корисні продукти можна їсти, коли людина хворіє. Що можна їсти під час застуди та грипу, а від чого варто відмовитися, розповідає 1News.

Застуда і грип: що не можна їсти хворим

  • Шпинат

Він може викликати в організмі запалення за рахунок гістаміну – речовини, яка виробляється в організмі і викликає алергію.

  • Горіхи

Якщо у вас проблеми зі шлунком або лихоманка, тоді краще відмовитися від горіхів, які хоч і містять необхідний цинк та вітамін Е, однак змушують ваш організм їх довше перетравлювати. В результаті у вас може бути розлад шлунка або занепад сил. Крім того, деякі види горіхів можуть викликати алергію.

  • Брокколі

Цей вид капусти дуже корисний за рахунок вітамінів А і С, які в ній містяться, а й важкий для травлення під час хвороби.

Які продукти допоможуть вилікувати застуду і грип

  • Червоний перець

Речовина кверцетин, яка міститься в червоному перці, є потужним антиоксидантом, що має противірусну та протизапальну дію. У червоному перці також багато вітаміну С, який допомагає боротися з інфекціями.

Які продукти корисні при застуді і грипі
  • Гриби

Гриби шиітаке і кордицепс підвищують рівень цитокінів – білків, котрі регулюють імунну систему організму. Вони відмінно допомагають боротися з інфекцією.

  • Курячий бульйон

У цій страві є сполуки з протизапальною дією, а тому вона дуже корисна для боротьби із застудою і грипом. Також бульйон підтримує водний баланс в організмі.

Джерело: HuffPost

Back to top button