Цікаве

Заради пенсії з інвалідності італієць 10 років прикидався сліпим

Житель італійського міста Кротоне позбувся майна на загальну суму 160 тисяч євро. Відповідне рішення прийняв суд за позовом фінансової гвардії, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

У відомстві довели, що чоловік протягом 10 років отримував пенсію як сліпий, але при цьому він постійно їздив на своєму автомобілі.

На облік в якості такого, що втратив зір на обидва ока італієць встав в 2011 році. Протягом цього часу він отримував пенсію з інвалідності. При цьому він вів цілком повноцінне життя і навіть їздив на власному автомобілі.

Вийти на нього вдалося в ході перевірки баз даних людей з інвалідністю та власників водійських прав. Таким чином в країні обчислюють шахраїв, які отримують допомогу, яка їм не належать.

В ході розслідування співробітники фінансової гвардії отримали доступ до медичних документів підозрюваного. З’ясувалося, що ніякої інвалідності у нього немає. За 10 років він отримав з державного бюджету виплати на суму 160 тисяч євро.

Проти нього порушили кримінальну справу за статтею «Шахрайство з метою отримання державних коштів при обтяжуючих обставинах». За рішенням суду на його майно: нерухомість, меблі та банківські рахунки, – наклали арешт.

 

 

 

 

Back to top button