Цікаве

Залежність від відеоігор є психічним захворюванням, яке вражає мільйони людей – медики

Патологічна захопленість відеоіграми може потрапити в оновлену Міжнародну класифікацію хвороб, інформує 1NEWS з посиланням на medportal.

Вчені вирішили віднести патологічне захоплення відеоіграми, або як його називають “ігровий розлад”, до психічних відхилень.

Незабаром це захворювання, яким страждають мільйони людей по всьому світу, внесуть в Міжнародну класифікацію хвороб, якою користуються лікарі, дослідники та медичні компанії.

У Всесвітній організації здоров’я заявили, що поширення інформації про проблему дозволить надати допомогу більшій кількості людей.

При цьому патологічна ігроманія не має на увазі просто любов до відеоігор. Лише 1-3% самих завзятих геймерів реально страждають таким розладом.

Діагноз може поставити тільки професіонал, використовуючи відповідні критерії, до яких відносяться специфічні порушення поведінки, що тривають не менше 12 місяців, або значне порушення особистого життя і проблеми на роботі через ігри.

При цьому багато лікарів не вважають цю проблему саму по собі захворюванням, а, наприклад, «механізмом пристосування для подолання інших психічних проблем, таких як депресія.

Нова МКБ буде представлена в травні 2019 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я (World Health Assembly). У разі її схвалення, діяти вона почне з 2022 року.

Нагадаємо, медики дослідили, як музика впливає на психотип людини. За музичними вподобаннями людини можна визначити її тип особистості. Британські психологи з Кембриджського університету провели дослідження. До нього залучили понад 20 тис. осіб віком від 22 років,

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Back to top button
Close