Цікаве

Закохана літня пара з Німеччини і Данії через коронавірус проводять побачення на кордоні

На прикордонному переході двоє людей похилого віку сидять, кожен у своїй країні, п’ють каву та пунш, їдять печиво та спілкуються

Через “коронавірусні обмеження” закохана літня пара, чоловік з Німеччини і жінка з Данії, не можуть відвідувати одне одного як раніше – тому старенькі проводять побачення на кордоні.

Про це повідомляє 1NEWS.

Вже два тижні 89-річний Карстен Тюхсен Гансен з німецької Північної Фризії і його 85-літня подруга Інга Расмуссен з Данії не в змозі відвідувати одне одного через “коронавірусні обмеження”. Тому вони зустрічаються на закритому прикордонному переході Авентофт, розмовляючи через шлагбаум.

Користувачі соцмереж в захопленні від зустрічей, на які Гансен щодня їздить на своєму електровелосипеді, а Расмуссен – на своєму авто.

На прикордонному переході двоє людей похилого віку сидять, кожен у своїй країні, п’ють каву та пунш, їдять печиво та спілкуються.

“Це сумно, але ми не можемо цього змінити”, – говорить 85-річна данка. З Гансеном вона вже два роки і як правило залишається у нього на ночівлю.

Жінка сподівається, що звичне життя, можливо, відновиться після Великодня. До того часу вони планують дотримуватися правил і залишатися на відстані.

“За любов”, – сказав Гансен у той час, як він з подругою випивали каву зі своїх чашок.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close