Цікаве

Загадкові польоти Найєма до Росії

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм таємно літав до Москви під час Євромайдану в 2014 році.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Олексій Степура, передає 1News.

“Щодо “сенсації” про польоти Найєма до Москви під час Євромайдану, зокрема 16-18 лютого 2014 року. Це ніякий не секрет, давно відомо. Зайве підтвердження – його власний лайк під постом одіозного Семена Уралова.

А ось чому 29 листопада 2013 року, після доленосного саміту у Вільнюсі, Мустафа повернувся до Києва приватним літаком з італійського Больцано – дійсно цікаво”, – написав він.

 

Нагадаємо, раніше журналіст Андрій Дзиндзя оприлюднив список польотів, які здійснив Мустафа Найєм за 2008-2014 роки.

Зі списку видно, що 18 лютого, в розпал Революції гідності, Найєм літав до Москви.

Прийнято вважати, що безстрокова акція протесту в Києві у 2013 році почалася після публікації в Facebook поста журналіста, а згодом політика Мустафи Найєма.

“Зустрічаємося о 22.30 під монументом Незалежності. Одягайтеся тепло, беріть парасольки, чай, каву, гарний настрій і друзів. Перепост всіляко вітається!”

У листопаді 2016 року журналістка Наталія Соколенко в ефірі “Еспресо.ТВ” заявила, що маркетолог Володимир Коломієць, який працював в компанії бізнесмена і політика, члена Партії регіонів Сергія Тігіпка, 21 листопада 2013 року заплатив $ 600 за рекламу поста Мустафи Найєма в Facebook із закликом вийти на Майдан.

“Мустафа написав своє повідомлення про “виходимо на Майдан”. І людина на ім’я Володимир Коломієць, який працював маркетологом в компанії Сергія Тігіпка, взяв свої $600 і кинув це повідомлення Найєма в рекламу на Facebook. І це повідомлення побачили не 10 тис. людей, які зазвичай читали Мустафу, а 100 тис.”, – заявила Соколенко.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close