Цікаве

За поданням військової прокуратури звільнено з посад Генерального директора концерну «Військторгсервіс» та начальника філії «Одеське управління військової торгівлі»

Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України розслідується кримінальне провадження стосовно службових осіб Одеської філії концерну «Військторгсервіс», які у 2016 році вимагали від підприємців ринку “7-й кілометр” неправомірну вигоду за укладання договорів оренди торговельних місць. Зловмисники сподівались одержати хабарі на загальну суму майже мільйон доларів США і були затримані під час одержання частини обумовленої суми. Передає 1News з посиланням на ГПУ.\Без названия (5)

Однією з умов вчинення вказаного кримінального правопорушення стала відсутність належного контролю за діяльністю філії з боку керівництва концерну «Військторгсервіс». У зв’язку з викладеним, військовою прокуратурою Одеського гарнізону внесено Міністру оборони України подання в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», за результатами розгляду якого із займаних посад звільнено Генерального директора концерну «Військторгсервіс» та начальника філії «Одеське управління військової торгівлі».

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні буде скеровано до суду найближчим часом.

Back to top button