Цікаве

За мотивами оповідання від короля жахів знімуть фільм

Бугімен» — одне з тих оповідань, права на які Стівен Кінґ продав кінематографістам за символічний один долар

Сценаристи Браян Вудс і Скотт Бек, на рахунку яких – розхвалений критиками горрор «Тихе місце», адаптують для великого екрану оповідання Стівена Кінга «Бугімен», – повідомляє 1NEWS.

Це оповідання від Короля жахів вперше надрукували у березні 1973 року в журналі Cavalier. А 1978 рокуі твір увійшов до збірки оповідань «Нічна зміна».

Головний герой історії — людина на ім’я Лестер Біллінгс, який переконаний в тому, що в шафі дитячої кімнати живе якась жахлива тварюка, яка виповзає ночами і має намір вбити його дітей. У якийсь момент Біллінгс починає сумніватися у своєму психічному здоров’ї і йде на прийом до психіатра, але нічний терор тим часом триває.

«Бугімен» — одне з тих оповідань, права на які Стівен Кінґ продав кінематографістам за символічний один долар. Тож із моменту публікації історію було екранізовано неодноразово, зокрема, – в 1982 році.

Виробництвом нової кіноверсії «Бугимена» займаються студія 20th Century Fox і продюсерська компанія Шона Леві 21 Laps. Ні режисера, ні акторського складу, ні дати релізу проекту, який перебуває на стадії написання сценарію, наразі немає.

Джерело: oKino.ua

Back to top button