Цікаве

З’явився новий спосіб розблокувати смартфон

Команда з Університету Буффало розробила технологію, яка дозволить виробникам навушників вбудувати у них біометричні технології для розблокування смартфона

Дослідники знайшли спосіб розблокувати смартфон за допомогою навушників, розроблених для визначення унікальної форми вушного каналу людини.

Про це повідомляє 1NEWS.

Команда з Університету Буффало розробила технологію, яка дозволить виробникам навушників вбудувати у них біометричні технології для розблокування смартфона.

Названа EarEcho, робота, проведена вченим-програмістом Чжанпенгом Джином, використовує модифіковані бездротові навушники для аутентифікації користувачів смартфонів через унікальну геометрію вушного каналу користувача.

“Якщо звук відтворюється у чиємусь вусі, він поширюється через вушний канал, відбивається і поглинається ним, і все це створює унікальний підпис, який можна визначити мікрофоном”, – пише видання.

Команда Джина повідомила, що результати досліджень, опубліковані для Interactive, Mobile, Wearable і Ubiquitous Technologies, показали, що технологія ефективна на 95%, і подала на неї патент.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button