Цікаве

З’ясувалася смертельна небезпека смажених страв

Страви, приготовані у фритюрі, незважаючи на свою велику популярність, небезпечні для здоров’я і можуть скоротити тривалість життя людини.

Їжа у фритюрі: з'ясувалася смертельна небезпека смажених страв

У рамках нового дослідження, проведеного вченими з Університету Айови, опитування про харчові звички і стан здоров’я пройшли 100 тис. жінок у віці від 50 до 79 років, пише 1News.

“У жінок, які регулярно вживали їжу, приготовану у фритюрі, частіше виявлялися захворювання серця. Це, можливо, пояснюється тим, що жирна їжа сприяє появі зайвої ваги, від якої, в свою чергу, страждають серце та інші органи”, – йдеться в статті.

Той, хто вживав приготовлену у фритюрі їжу один і більше разів на день, на 8% збільшував імовірність передчасної смерті від серцевих захворювань. Від зайвої ваги страждала третина учасниць, що споживала смажену їжу як мінімум один раз на тиждень.

“В цілому, нам вдалося виявити, що споживання приготованих у фритюрі продуктів харчування має відношення до вищого ризику смерті від різних причин, зокрема і від серцево-судинних захворювань”, – підсумував результати дослідження Вей Бао, старший викладач Коледжу охорони здоров’я при Університеті Айови.

Джерело:  Focus

Tags

Останні новини

Back to top button
Close