Цікаве

З початку року криптовалюта Dogecoin зросла на 7400%

Баррі Сілберт вважає, що альткоін, який створювався як жарт, не може мати капіталізацію в $ 37 млрд, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Засновник і генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт спрогнозував падіння капіталізації Dogecoin з $ 37 млрд до $ 1 млрд.

Бізнесмен упевнений, що монета не варто $ 37 млрд. Також він зазначив, що буде радий побачити, на що перетвориться згодом монета, і як зміниться її співтовариство.

На початку травня Баррі Сілберт повідомив про відкриття короткої позиції на Dogecoin. У той же час альткоін за тиждень подешевшав на 43%, до $ 0,41. Після цього курс цифрової монети виріс до $ 0,56 на тлі опитування в Twitter, який влаштував генеральний директор Tesla і SpaceX Ілон Маск.

Він запитав у передплатників, чи варто додати Dogecoin як спосіб оплати компанії Tesla. Потім котирування альткоіна знову перейшли до зниження.

Станом на 12:50 за київським часом цифрова монета торгується на рівні $ 0,30, а її капіталізація становить $ 39 млрд, за даними CoinGecko. З початку року Dogecoin виріс на 7400%.

Digital Currency Group – венчурна інвестиційна компанія, яка була заснована в 2015 році. Їй належать видання CoinDesk, керуюча компанія Grayscale і кріптовалютний брокер Genesis Trading.

 

 

 

Back to top button