Цікаве

З носа в рот: депутата від «Голосу» підловили за непристойною поведінкою (відео)

Народного депутата від фракції «Голос» Ярослава Юрчишина підловили за непристойною поведінкою. Зокрема на відео з засідання Верховної Ради 15 січня видно, як він, дивлячись у мобільний телефон, колупається в носі.

скріншот з відео

Більше того, на відео видно, як він їсть те, що йому вдалося дістати з носа.

Відео оприлюднено на Facebook-сторінці блогерки Зоряни Олексів.

Більшість коментаторів під відео дійшли думки, що подібна поведінка виглядає вкрай неприємно.

«Це називається «донавибиралися». Один в носі колупає, другий яйця чеше. Чого ще чекати?..», – пише один з дописувачів.

Його доповнює інший: «3й- секс замовляє….»

«Секс виносимо за дужки, бо там хоче сексу не один. Хто на матрасі, хто орального…», – додає коментатор під відео.

Нагадаємо, Ярослав Юрчишин протягом 2016-2018 років був виконавчим директором антикорупційної організації Тренсперенсі Інтернешнл Україна, а в 2018-2019 роках був головою правління організації.

У травні 2019 року Юрчишин призупинив членство в правлінні, щоб взяти участь у передвиборчій кампанії партії «Голос».

Дописувачі під вкрай неприємним відео з Юрчишиним натякають на скандал з депутатом Богданом Яременком зі «Слуги народу», який прямо на засідання Верховної Ради переписувався з жінками легкої поведінки.

А в середині грудня ще одна представниця «Слуги народу» Галина Третьякова листувалася про секс на «новому матраці». Народна обраниця отримала повідомлення від свого чоловіка Сергія Попова щодо покупки нового матрацу. Після чого емоційно відреагувала на новину: «Урааааааааа. Люблю тебе ще сильніше за матрац. Секс на новому матраці. Урааааа».

Додамо, 2 жовтня Ілля Кива потрапив в об’єктиви журналістів з досить дивною поведінкою. Журналіст Всеволод Філімоненко зафіксував, як депутат після телефонної розмови з жінкою, яка у нього підписана як «Юля конкурс красоты Одесса», декілька разів торкається своєї інтимної зони.

В свою чергу кореспондент 1News 18 жовтня сфотографував іншу переписку Киви, в якій він дуже неоднозначно написав невідомій жінці: «Каждая последующая гораздо хуже предыдущей… Я всегда подружкам говорю это. Чтобы они не мечтали, что где-то с кем-то лучше, чем здесь».

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close