Цікаве

З грудня будуть діяти нові норми щодо проектування багатокімнатних квартир

З грудня вступає в силу норма, що дозволяє у квартирах з 2-ма та більше кімнатами проектувати кухні, невідокремлені від інших приміщень стінами – так звані кухні-ніші та кухні-вітальні. Раніше це дозволялося лише для однокімнатних квартир.

Це нововведення передбачене ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення”.

Про це нагадує заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, передає 1News.

За його словами, таке нововведення дасть можливість більш корисно та раціонально використовувати житлову площу, а головне – це буде улюблене місце, де у дружній сімейній атмосфері збиратиметься уся родина.

«Часто, купуючи квартиру, мешканці роблять перепланування самостійно, бажаючи об’єднати у єдиний простір вітальню та кухню. Відтепер цього не потрібно буде робити, адже у нових нормах це дозволено робити відразу при проектуванні», – зазначив Лев Парцхаладзе, уточнюючи, що згідно з новими ДБН допускається влаштування кухні-ніші, а також об’єднання кухні із вітальнею, якщо вона буде обладнана електричною плитою та механічною витяжною вентиляцією.

Джерело: Лев Парцхаладзе у Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close