Цікаве

Євросоюз хоче заборонити використання головної функції iPhone

У лютому 2020 року Євросоюз опублікує документ, який наказував би регулювання використання нових технологій, включаючи біометричну ідентифікацію та штучний інтелект. Проект майбутнього документа показав, що технологія розпізнавання осіб, наприклад Face ID у iPhone, є недосконалою і викликає сумніви у Європарламенту.

Тому ЄС пропонує заборону на використання цієї технології на термін від 3 до 5 років, щоб за цей час її могли зробити більш досконалою, повідомляє 1News.

В новому проекті документа Європейської комісії з питань штучного інтелекту згадуються невід’ємні ризики для приватного життя і прав людини, які створює “біометрична дистанційна ідентифікація” (розпізнавання осіб або Face ID). І одним з поточних рішень, яке вивчає ЄС, є “тимчасова заборона на використання розпізнавання осіб приватними або державними суб’єктами в громадських місцях”.

В опублікованому проекті йдеться про те, що протягом трьох-п’ятирічної заборони “можна було б визначити і розробити надійну методологію для оцінки впливу цієї технології і можливих заходів з управління ризиками”.

ЄС вже володіє одними з найсуворіших правил в світі, коли мова заходить про особисті дані і їх використанні компаніями і урядами. Тому новина про те, що для біометричних даних будуть також використовуватися суворі стандарти, безсумнівно, порадує громадян, для яких конфіденційність стоїть на першому місці.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close