Цікаве

Ярема: Деканоидзе хвастается, что уволила 80% сотрудников милиции. А что дальше?

“Нельзя было ликвидировать Управление по борьбе с организованной преступностью”- высказал бывший генеральный прокурор Украины Виталий Ярема. Рассказывает 1News, ссылаясь на ПЛ.

0023

Такое мнение высказал бывший генеральный прокурор Украины Виталий Ярема.

«Не можна було ліквідовувати Управління по боротьбі з організованою злочинністю. Патрульна служба це 10% відсотків тих функцій, які виконують органи внутрішніх справ. А карний розшук? А слідство? Зарплата слідчого-оперативника з вищою юридичною освітою — 4000 грн. Приймаючи рішення по долях людей, він отримує вдвічі менше, ніж патрульний», — отмечает Ярема.

«Я недавно прочитав, що начальник поліції хизувалась такою цифрою — звільнила 80% особового складу київської міліції. Ну звільнила, а що далі? В січні місяці в один день був рекорд, коли за один день в Києву був викрадений 31 автомобіль. В 2009 році, коли міністром внутрішніх справ був Юрій Луценко, 2-3 автомобілі викрадалось, ми перевертали місто.

Я вже не кажу про розбійні напади, про вбивства. Подолати це можуть тільки професіонали. Правоохоронна діяльність це наука. Яка б людина не була молода, патріотично налаштована, але якщо вона не вміє правильно оглянути місце події, правильно поспілкуватись і отримати інформацію, завербувати агента, не буде з неї толку ніякого. Ми знищуємо старе, не пропонуючи нічого нового», — подчеркнул бывший генеральный прокурор.

Back to top button