Цікаве

Який вплив матиме на людей парад планет 21 грудня

Парад планет! У лінію вишикуються величезні Юпітер, Сатур і їхні супутники. Останній раз щось подібне людство бачило 400 років тому. Коли можна спостерігати це природне явище і чого від нього чекати – розповідає 1News.

Парад планет: у чому його унікальність

Людство спостерігатиме унікальне природне явище сьогодні вночі. Юпітер робить оберт навколо сонця за 29,5 земного року. Сатурн – вдвічі швидше, за 12 років. Раз на 19 років орбітальні шляхи планет наближаються одна до одної. І тільки раз в чотири століття вони так близько.

За словами молодшого наукового співробітника відділу астрометрії та космічної геодинаміки Головної астрономічної обсерваторії НАН України Михайла Лашка, у тих поєднаннях, які відбуваються раз на 19 років, планети підходять не так близько, і між ними два повні Місяці може поміститися. Відстань, яка буде сьогодні під час зближення, набагато менша.

Побачити планети зможуть люди на всіх континентах. Краще розглянути зближення можна в телескоп. У кого такої змоги немає, ті побачать велику зірку в південно-західній частині небосхилу.

Чого чекати від параду планет: поради астропсихолога і коуча

Така космічна подія – початок нової ери, каже астропсихолог Софія Литвинова. “Поєднання” планет відбудеться о 20:26 в першому градусі Водолія. А це знак стихії повітря.

Це означає, каже експертка, що тепер 200 років продовжуватиметься повітряна ера: будуть покладені сили на те, щоб підкорити космос, будуть створені нові технології і нові інструменти, про які ми навіть не підозрюємо.

Світ житиме за іншими правилами і звичками, говорить Софія Литвинова. Нас чекають нові економічні союзи та об’єднання держав. Ера повітря допоможе людству легше сприймати зміни, ніж це було протягом 2020 року.

 

Парад планет 21 грудня 2020 року

Слід ловити момент і спрямовувати на свою користь, говорить коуч Марина Ждан. А також підбити підсумки року, проаналізувати, що заважає рухатися вперед, і зосередитися на своїх сильних сторонах.

Експерт каже, що це тренд на найближчі років 20 – навчитися довіряти собі, навчитися йти в новому напрямі.

“Це буде час інтернету, комунікацій, і все, що не підходить під це, які у вас є якості, треба покинути, інакше ви будете неповороткі”, – пояснює коуч.

Адаптуватися до змін зможуть тільки цілеспрямовані люди, які здатні діяти та взаємодіяти з іншими.

Джерело: Сьогодні

Back to top button