Цікаве

Який найважливіший навик для заробляння грошей

Фінансове питання хвилює багатьох і постійно. Одні не можуть пробити фінансову стелю, скільки б не працювали, а гроші – розлітаються. Інші планують обзавестися подушкою безпеки, накопиченнями і навіть зробити інвестиції, але все ніяк не реалізують це. Чому так відбувається і чого не вистачає для заробляння грошей, розповіла тайм-менеджер Анна Всехсвятська, передає 1News.

Дорослі стосунки з грошима – це: ⠀

  • Генерувати.
  • Зберігати.
  • Оптимально витрачати (а не просто зливати). ⠀
  • Примножувати.
Якщо говорити про збільшення потоку грошей, то головне вміння, яке ви завжди зможете монетизувати – це навичка бачити можливості і використовувати їх. ⠀

Тут важливо розірвати тугу зв’язку гроші – звична робота, переключитися з тунельного бачення на огляд 360 градусів і здивуватися, скільки навколо вас фінансових можливостей і потенційного доходу.

Головний навик для заробляння грошей: як і де його застосовувати

Приклад 1

Припустимо, у вас є собака і ви гуляєте з нею щоранку. У вашого сусіда теж є собака. Якщо ви хочете трохи підзаробити, можете люб’язно запропонувати сусідові вранці вигулювати його улюбленця за невелику плату. А за вартість побільше можете навіть дресирувати його під час прогулянки. Підсумок: ви без особливих трудовитрат, робите те ж, що і зазвичай, отримуючи при цьому прибуток і вигоду. ⠀

 

Як підзаробити на вигулі собак

Приклад 2

Ви стильно одягаєтеся, вмієте знаходити класні речі в магазинах за 5 хвилин, чудово відчуваєте, що буде поєднуватися між собою. Це вміння можна запросто конвертувати в реальні гроші. Чому б вам не влаштовувати шопінг-супровід для друзів, знайомих або читачів в соцмережах? Адже для багатьох шопінг – це як блукання по лісу без карти і компаса, нічого не зрозуміло, що і де шукати. А ви можете стати для когось порятунком до того ж заробити.

Як підзаробити на умінні стильно вдягатись

Навик бачити можливості і використовувати їх можна розвинути, головне – більше концентруйтеся на тому, що і хто навколо вас. Ви неодмінно знайдете можливість заробити гроші і поліпшити свій фінансовий стан.

Джерело: тайм-менеджер Анна Всехсвятська на своїй сторінці в Instagram

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close