Цікаве

Яку косметику потрібно зберігати у холодильнику і чим небезпечна туш: корисні поради

Не лише продукти, а й косметику необхідно зберігати у холодильнику. Експерти стверджують, що нехтування деякими правилами може поставити під загрозу здоров’я. Особлива увага акцентується на туші.

Експерт стверджує, що холодна температура знижує ризик розмноження бактерій, які не лише можуть потрапити на шкіру та викликати її подразнення, а й спровокувати запалення очних інфекцій.

Перрі підкреслює, що вся косметика на основі води або на гелевій текстурі повинна зберігатися в холодильнику. Те саме стосується і гелів для очей, спреїв для обличчя, тонерів, зволожувальних кремів та масок.

Якщо дістати зволожувальний крем із холодильника, то під час його нанесення на шкіру покращується кровообіг і знімається набряк.

Крем із холодильника освіжає шкіру.

 

Холодний тонер освіжає обличчя, особливо влітку.

Прохолодні маски звужують пори та заспокоюють шкіру.

Ще одним обов’язковим продуктом, який необхідно зберігати у холодильнику, є сонцезахисний крем. Тепле середовище знижує ефективність SPF, а неефективний SPF – це поганий захист від сонця та ризик розвитку раку шкіри у разі отримання навіть найменшого опіку.

Сонцезахисні креми втрачають свої властивості під час неправильного зберігання.

Небезпека туші

Б’юті-експерт стверджує, що туш для вій та олівці для очей – одні з найнебезпечніших збудників скупчення бактерій. Щоб уникнути зараження, їх варто змінювати кожні кілька місяців.

“Вони можуть викликати очні інфекції, такі як ячмінь або кон’юнктивіт. Ви також ризикуєте грибковими інфекціями та загальним подразненням”, – каже Перрі.

Максимальний термін правильного зберігання цього косметичного засобу – у сухому та темному місці становить близько року. Після його закінчення він стає токсичним і з’являється високий ризик алергічних реакцій, висипів та прищів.

Туш повинна зберігатися в сухому та темному місці.

Також фахівець закликає не ділитися помадою, оскільки вона є переносником вірусу герпесу. І рекомендує наносити цю косметику пензликом, щоб не накопичувати на продукті суху шкіру та мікроби.

Помадою не варто ділитися.
Джерело: The Sun
Back to top button