Цікаве

Які знаки Зодіаку найбільш сексуально активні

Кожна людина проявляє свою сексуальність по-різному: зовнішній вигляд, погляд, поведінка, хода, тон. Але є люди з такою сексуальною енергією, від якої просто неможливо сховатися. Астрологи назвали три знаки зодіаку, які вважаються найбільш сексуально активними, розповідає 1News.

 

Скорпіон

Перше місце дісталося Скорпіону, який незважаючи на свою запальність, агресивність і багато інших недоліків, вважається найбільш сексуально активним знаком. Пристрасним і гарячим представникам цього знаку зодіаку просто немає рівних. Вони завжди знайдуть спосіб, як вмовити на пристрасну ніч того, хто їм сподобався.

Стрілець

Друге місце дісталося Стрільцям, які люблять не просто завоювати того, хто їм сподобався, а й залишити про себе слід. Вони найкращі коханці, які не тільки самі хочуть отримати задоволення, але і намагаються задовольнити свого партнера. А ще Стрільці люблять експериментувати – майте це на увазі.

Рак

Дуже чутливі, ніжні і трепетні Раки замикають трійку найбільш сексуально активних знаків зодіаку. З ними вам точно буде комфортно не тільки вести задушевні розмови, а й отримувати неймовірну дозу ніжності в ліжку. Раки не поспішають виїхати додому до світанку і можуть сміливо змусити вас запізнитися на роботу, умовивши провести в ліжку ще 30 хвилин.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close