Цікаве

Які захворювання можуть призвести до погіршення зору

Захворювання очей можуть призвести до погіршення зору. Поговоримо про три найбільш поширені причини поганого зору, пише 1NEWS з посиланням на opticlub.org.

Дегенерація жовтої плями – це захворювання вражає сітківку, світлочутливу слизову оболонку в задній частині ока, де сфокусовані зображення та викликає помутніння зору.

Найбільш поширена форма вікової макулярної дегенерації відома як «суха» форма, при якій втрата зору зазвичай прогресує повільно. Швидка втрата зору відбувається при «вологій» формі макулярної дегенерації. Обидві форми дегенерації жовтої плями пов’язані з віком.

Вони є основною причиною сліпоти у людей старше 50 років. Хоча вік є головним фактором розвитку макулярної дегенерації, куріння сигарет та харчування також можуть відігравати роль в розвитку захворювання.

Катаракта – це помутніння частини або всього кришталика ока, яке перешкоджає попаданню світла на сітківку в задній частині ока та призводить до втрати зору. Причини: старіння, тривалий вплив сонячного ультрафіолетового випромінювання, травми, хвороби та спадкові розлади. Катаракту можна видалити хірургічним шляхом.

Зазвичай імплантат внутрішньоочної лінзи вставляється в око, і зір відновлюється. Операція з видалення катаракти має високий показник успіху. Глаукома Захворювання викликає пошкодження зорового нерва. Найчастіше розвивається через підвищення внутрішнього тиску в оці через проблеми з потоком або дренажем рідини в оці.

Ранніх симптомів немає, але першими ознаками ушкодження є дефекти бокового (периферичного) зору та труднощі з нічним зором. Якщо діагноз поставлений на ранній стадії, його можна лікувати за допомогою ліків, а іноді хірургічне втручання може мінімізувати втрату зору.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close