Цікаве

Які українські міста потрапили до рейтингу легкості ведення бізнесу

Київ посів перше місце в рейтингу українських міст за легкістю ведення бізнесу у 2021 році. Рейтинг склало видання Forbes, передає 1News.

Загальний показник столиці склав 701 пункт. Зокрема, за показниками «Ділова активність» і «Купівельна спроможність» Київ набрав максимальну кількість балів – 100 зі 100. За показником «Транспортне сполучення» – 84 бали. Сфера «Освіта» в Києві оцінена в 78 балів, «Регіональний Doing Business» – в 73 бали. У минулому рейтингу Київ займав четверте місце. Друге місце в рейтингу зайняла Вінниця (677 балів), третє – Львів (667 балів).

Водночас лідер рейтингу міст-2020 року – Івано-Франківськ – опустився на четверте місце. Причиною є те, що в місті погіршилась ситуація з прозорістю місцевої влади та знизилась ділова активність в період карантинних обмежень. У першу десятку увійшов Ірпінь (сьоме місце), що в Київський області. На п’ять місць в рейтингу піднялися Біла Церква на Київщині та Кременчук у Полтавській області.

Кам’янець-Подільський у Хмельницькій області втратив відразу вісім позицій. Також з першої десятки випала Одеса, яка займала в торішньому рейтингу дев’яте місце.

У рейтинг від Forbes увійшли всі міста України з населенням понад 90 тисяч осіб, за винятком неконтрольованих територій.

Джерело: Forbes

Back to top button