Цікаве

Які пристрої Apple не варто купувати в 2020 році: поради експертів

Не вся продукція Apple оновлюється так регулярно, щоб відповідати сучасним стандартам, які змінюються майже щомісяця. Якщо iPhone, iPad і MacBook щорічно отримують поліпшення у своєму модельному ряду, то іншим пристроям в Купертіно приділяють значно менше уваги, чому вони й застарівають дуже швидко. До них належать iMac, Mac Pro і ще кілька ґаджетів. Причому цінник на ці продукти майже не падає, що із часом робить їх вкрай невигідним придбанням. 1News показує список пристроїв від Apple, які краще не купувати в 2020 році, а слід почекати їхньої нової ітерації.

iMac Pro

iMac Pro

За стандартами Apple iMac не є застарілим, але за стандартами ПК безнадійно відстав через своє не найсвіжіше обладнання навіть на старті продажу в 2017 році. Продовжують ширитися чутки про те, що Apple планує випустити оновлення для лінійки iMac найближчим часом. Тож купувати iMac в 2020 році не найкраща ідея.

Mac Mini

Mac Mini

Mac mini, безумовно, дуже зручний комп’ютер. Завдяки своєму компактному форм-фактору він замінює повноцінний iMac і підходить тим, у кого є окремий монітор. До всього він займає дуже мало місця на столі. Тим часом як Apple в березні 2020 року трохи оновила Mac Mini, подвоївши обсяг сховища, базове устаткування не мінялося із жовтня 2018 року, що означає, що Apple вимагає занадто багато грошей за старе обладнання.

iPad mini

Минулорічний iPad mini до 2020-го сильно застарів через своє не найпродуктивніше апаратне начиння. На думку експертів ZDnet, краще почекати наступну модель мініпланшета, оскільки нині він коштує невиправдано дорого.

HomePod

HomePod

Поточний HomePod – це пристрій першого покоління, який було випущено понад два рока тому у відповідь на смарт-колонку Amazon Echo і динамік Google Home. За чутками, HomePod 2 з’явиться вже цього літа. Тому, якщо ви досі не купили його, краще притримайте гроші для моделі 2020 року.

Apple TV (5-го покоління)

Apple TV

Apple TV Apple 5-го покоління, побудований на базі процесора A10X Fusion і з 32 ГБ або 64 ГБ дискового простору. Останній раз медіаприставка була випущена в 2017 році, і хоча вона все ще ідеально функціонує, 179 доларів – це дорогувато за відверто застарілий пристрій. Не варто також його плутати з Apple TV HD 4-го покоління, який також продається в офіційному Apple Store, – це справжнє дещо “викопне”, яке вперше було випущене в жовтні 2015 року.

Аксесуари

Lightning Cable

Оригінальні кабелі Apple продаються за завищеною ціною і не дуже зносотривкі. Рекомендується подивитися аналоги, які пропонують такі компанії, як Amazon, Belkin або Anker.

Джерело: ZDnet 

Back to top button