Цікаве

Які продукти шкідливо поєднувати з алкоголем

Алкоголь здатний принести багато шкоди організму, а невідповідні продукти, з якими його поєднують, можуть ще більше погіршити ситуацію, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.

Цитрусові. Любителі алкоголю часто скаржаться на порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, адже слизова шлунка першої піддається токсичній дії алкоголю. З цієї причини не варто закушувати спиртне цитрусовими – ці продукти містять багато кислоти, яка разом з алкоголем може вкрай негативно вплинути на стан органів травлення і «вбити» ніжну слизову шлунка.

Кава. Кофеїн діє як стимулятор нервової системи, в той час як алкоголь, навпаки, уповільнює всі реакції. Вживаючи каву в поєднанні з алкоголем, людина може неадекватно оцінювати ступінь свого сп’яніння і випити більше спиртних напоїв, що загрожує отруєнням. Крім того, в симбіозі з алкоголем кофеїн негативно діє на підшлункову залозу, при цьому підвищується ризик розвитку панкреатиту.

Гострий соус. Поєднуючи алкоголь з гострими закусками, можна допитися до печії, виразки та інших неприємних явищ в стані шлунка.

Мариновані огірки. Мариновані огірочки та інші овочі дають зайве навантаження на нирки і печінку, а ці органи і без того випробовуються на міцність алкоголем.

Солодке. Цукор і алкоголь конкурують в боротьбі за право бути першим продуктом, який почне засвоювати організм. Той, будучи зацікавленим споживачем глюкози, першими стане розщеплювати солодощі і лише після них – спиртне. У результаті В організмі відбудеться викид інсуліну в кров, настане швидке сп’яніння, а потім – жорстоке похмілля.

Помідори. Свіжі помідори містять органічні кислоти, які вступають в реакцію з алкоголем і викликають порушення роботи шлунково-кишкового тракту.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close