Цікаве

Які правила безпеки діють на рейсах до Єгипту

Єгипет – одна з двох країн, які зараз залишаються повністю відкритими для українських туристів. Друга – це Туреччина. Для їх відвідування не вимагають здавати тест на коронавірус або проходити самоізоляцію. Однак потрібно обов’язково дотримуватися запобіжних заходів в аеропорту і на борту літака.

Нові правила безпеки в аеропортах та літаках

Які правила безпеки діють зараз в аеропортах, а також на рейсах до Єгипту – експерти розповіли в програмі “Ранок з Україною“, передає 1News.

Вхід в аеропорт тепер, як в елітному клубі: дрес-код із маски та обов’язкова наявність квитка. Тому навіть проводжати та зустрічати рідних можливо тільки біля дверей в термінал. Все це за правилами карантину – щоб не створювати скупчення людей.

“Для тих, хто зустрічає і проводжає, все змінилося кардинально, оскільки на сьогодні їх не пускають в термінал аеропорту. Зараз вам треба показати посадковий талон або квиток на рейс, який вилітає сьогодні”, – розповідає представник однієї з авіакомпаній Олександр Хіценко.

Тепер для входу в аеропорт обов'язково надягати маску

Всі працівники аеропорту також обов’язково повинні бути в масках. А ще на вході вам вимірюють температуру. Для реєстрації на рейс до Єгипту не потрібно мати з собою жодних довідок і результатів тестування на коронавірус. Так само і після прибуття – здавати тест або проходити обсервацію не вимагають. Вхід у літак теж тільки в масках, і прикрите підборіддя – не підходить. У літаку знову вимірюють температуру. Тут персонал не менше озброєний – усі в захисних халатах і масках.

Всім пасажирам рейсів до Єгипту на борту літака видають медичну анкету. У документі слід заповнити пункти про загальне самопочуття і вказати, чи не контактували ви з людиною, хворою на коронавірус. Така анкета – тільки превентивний захід, щоб запобігти новим випадкам в країні. Після прибуття в Єгипет, ви її просто віддаєте працівнику аеропорту. Далі вам вимірюють температуру і спокійно відпускають на відпочинок.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close