Цікаве

Яке головне завдання жінок: астролог розкрила секрет

Що б не відбувалося навколо, головне завдання жінок – залишатися завжди розслабленою. Це важливо, тому що у них іньська природа. Жіночі цикли співналаштовуються з Місяцем через матку, розповідає астролог Наталя Анісімова. Вона дала поради жінкам, чому вони повинні навчитися у Місяця, розповідає 1News.

Місяць активний тільки в нічний час, коли ми спимо. Точніше сказати, знаходимося в несвідомому стані.

“Цей стан необхідний для нормального функціонування. Якщо людина не відпочиває або не спить хоча б одну ніч, вона і в активний час доби вже не зможе бути ефективною. Це правило працює для всіх, але для жінок особливо”, – пояснила Наталія.

За словами астролога, для жінок вкрай важливо бути розслабленою, адже ця суть жінки закладена самою природою.

“Якщо ми напружені, недосипаємо і не занурюємося всередину себе, то йдемо від своєї суті. Це додає ще більше занепокоєння, відчуття, що все не так, і впливає на результати в житті. Перевірено на собі”, – поділилася астролог.

Ще один принцип Місяця, каже Анісімова, – відображення яскравого сонячного світла м’яким і захопливим, місячним. Виходячи з цього, ми повинні вміти пом’якшувати все, що стосується нас.

Яка головна задача жінки у житті

“Сонце – чоловічий символ, символ активності. У жінок є вбудована функція вміти розслабляти чоловіків. Ще раз – не напружувати, а заспокоювати”, – пояснює Наталя і радить подивитися на світ, природу – відповіді і правильний стан прийдуть самі.

Джерело: астролог Наталя Анісімова на своїй сторінці в Instagram 

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button