Цікаве

Як зміниться ринок праці в найближчі 20 років

Цифровізація – інструмент, який здатний кардинально змінити ситуацію в економіці. З таким твердженням погоджуються найбільші дослідники по всьому світу. Всесвітній економічний форум, глобальний інститут McKinsey і навіть ООН презентували свої доповіді про те, як цифровізація і автоматизація змінять ринок праці, ситуацію в економіці і життя простих людей. Першими зміни відчують на собі жителі країн з розвиненою економікою, а через 5-10 років нововведення торкнуться й українців.

1News передає звіт PwC, підготовлений спільно з вченими Оксфордського університету, Інституту науки і цивілізації Джеймса Мартіна і з’ясував, як може змінитися ринок праці в найближчі 20 років.

Поява “розумних машин” і заміна роботами і програмами левової частини робітників може привести до появи нового тренда. Товари, зроблені за участю людини, будуть спеціально маркуватися знаком Made by Me, говориться в першому сценарії розвитку ринку праці. Уже зараз в ООН піднімають тему можливої ​​загрози скорочення масового скорочення робочих місць через автоматизацію.

З одного боку, нові технології дозволяють збільшувати продуктивність і позбавляють бізнес від додаткових витрат на утримання великого штату співробітників. Але в той же час самі співробітники ризикують залишитися без роботи. Наприклад, компанія Uber робить ставку на керовані автопілотом таксі. Перші автомобілі без водіїв з’явилися на вулицях Пенсільванії. Правда, поки мова йде про пілотний проект. Аналітики PwC заглянули далі. За їхніми прогнозами, вже через 10-15 років в службах таксі під тиском громадськості з’явиться опція “водій – чоловік”. Тих, хто не будуть використовувати опцію, перевозити будуть на автопілоті.

Відповідно до першого сценарію розвитку, велику роль буде грати бренд і репутація компанії. Тому бізнес буде намагатися орієнтуватися на етичні норми, брати участь в житті суспільства і стежити за поведінкою своїх співробітників. У кожної поважаючої себе компанії буде свій власний кодекс етики, за порушення якого будуть жорстко карати.

Неповороткий великий бізнес піде на другий план, йдеться в другому сценарії розвитку. До 2025 року компанії почнуть масово реструктуризуватися. У той же час до 2030-го в США всього лише 9% працюючих будуть оформлені на “повний день”. Новий цифровий світ скорится стартапам і невеликим підприємства. Технології дозволять виходиш на широкі ринки, використовуючи невеликі ресурси.

“Великий бізнес залишився не при справах у цьому цифровому світі. Цифрові технології з’єднують співробітника з роботодавцем, кваліфікації – з попитом, капітал – з інноватором, а споживача – з постачальником. Це дозволяє невеликим підприємствам досягти великого впливу”, – йдеться в прогнозі.

Невеликі колективи – новий тренд. Роботодавці активніше використовують технології і намагаються скоротити витрати на фонд оплати праці. Комерційна цінність навчання стає вирішальною; конкретні навички і досвід вважаються більш цінними, ніж університетський ступінь.

У той же час третій і четвертий сценарії припускають розвиток корпорацій. Кар’єра в крупній компанії буде визначати соціальне і матеріальне положення в суспільстві. Більш того, в корпораціях будуть оцінювати і відслідковувати фізичний стан своїх співробітників.

“Роботодавець розділяє еліту і інших співробітників; компанії беруть на себе функції, які раніше виконувалися державою – від освіти дітей і турботи про літніх людей до охорони здоров’я”, – описують в PwC третій сценарій розвитку. Четвертий сценарій передбачає тотальний контроль за використовуваними природними ресурсами, аж до обмеження кількості споживаної води на людину.

Джерело: Обозреватель

Останні новини

Back to top button