Цікаве

Як зберегти зелень надовго без втрати вітамінів: корисні поради

Свіжа зелень корисна для здоров’я, але має один істотний недолік: вона дуже швидко псується. Ведучий програми “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна” Григорій Герман розповів, як надоаго зберегти пряні травм в свіжому вигляді, передає 1News.

Петрушка зменшує рівень цукру в крові, знижує тиск і корисна для зору. Її потрібно ретельно помити і скласти в пакет. Потім зав’язати пакет так, щоб в ньому залишилося багато повітря. Поставити на нижню полицю холодильника.

Кінза покращує травлення і сприяє засвоєнню важкої їжі. Цю зелень слід помити і обсушити паперовими рушниками. Після цього загорнути в сухий паперовий рушник і скропити водою. Упакувати в пластиковий пакет і поставити на нижню полицю холодильника.

Щоб зберегти шпинат свіжим і хрустким, його не треба мити. Вам потрібно буде розрізати неочищену цибулю на чотири частини і скласти в пакет разом зі шпинатом. Кожні чотири-п’ять днів цибулю слід міняти.

Кріп – фаворит всіх тих, хто любить молоду картоплю. Обріжте стебла і складіть в стакан з водою. Щоб кріп не зів’яв зверху, накрийте його вологою марлею.

Щоб надовго зберегти зелена цибулю, білу частину потрібно загорнути у вологу марлю, а зелену – в сухий паперовий рушник.

Back to top button