Цікаве

Як виростити полуницю на підвіконні: поради експерта

Зазвичай на балконі ми висаджуємо квіти. Як зробити так, щоб було не тільки красиво, але й смачно, розповіла Марія Мохова, експерт з рослинництва, передає 1News.

Як виростити полуницю вдома

У Нідерландах і Європі вже давно звикли висаджувати вдома полуницю, але для нас це поки дивина. Насправді, це зовсім нескладно, головне – вибрати ремонтантний сорт . Це такий сорт, який плодоносить не один раз, а протягом усього сезону. До них відносяться Трістан, Тоскана, Роман. У них не тільки смачні ягоди, але яскраві, червоно-рожеві квіти.

Для висадки однієї рослини нам потрібно 30 см простору. Для двох кущиків знадобиться ящик завдовжки 60 см. Слід зробити дренаж і насипати в ящик керамзит. Щоб коріння суниці не обмотували його, постеліть зверху лист агроволокна . Потім насипте грунт: 2 частини торфу, 1 частину універсального грунту і 1 частину розпушувача.

Якщо ви не хочете часто поливати ягоди, додайте в якості розпушувача гідрогель. Потрібно взяти приблизно 1 г на 10 л грунту. Гідрогель слід попередньо розмочити, а тільки потім підмішати.

Зробіть в грунті ямки і опустіть туди кущики полуниці. Ягода не любить, коли в грунті багато азоту . Тому підгодовувати її краще магнієво-калійними добривами. Тоді буде багато квітів і дуже смачні ягоди.

Полуниця на підвіконні

Маленький секрет: щоб ящик не перегрівався влітку, насипте шар керамзиту. Він ще зменшить кратність поливу. Уже через місяць ви отримаєте перші ягідки.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button