Цікаве

Як вибрати та де придбати ідеальний рюкзак для подорожі?

Подорож пов’язана не тільки з переживанням незвичайних пригод і знайомством з новими враженнями, а й з відповідною підготовкою. В більшості поїздок ви повинні брати з собою одяг, їжу та туристичні аксесуари. Який похідний рюкзак найкраще підходить для подорожей? Все залежить від багатьох факторів, наприклад від характеру поїздки або від способу туризму. Дізнайтеся, які рюкзаки, пропоновані в туристичному магазині Терра Інкогніта, найкраще підходять для подорожей.

Місткість

Здавалося б, чим більше місткість туристичного рюкзака, тим краще. Немає більш поганої думки. Розмір рюкзака повинен бути адаптований до типу поїздки і її довжині. Для коротких поїздок найкраще підійде рюкзак місткістю 30-50 літрів, який неодмінно вміщує в себе все, що вам потрібно під час поїздки. Це ідеальний компроміс між функціональністю і комфортом при носінні.

Однак для трекінгу або кемпінгу буде потрібно похідний рюкзак трохи більшої місткості. В цьому випадку вам знадобиться не тільки одяг, але і намет, спальник або килимок. Для цього типу екскурсій ми рекомендуємо туристичний рюкзак місткістю від 60 літрів та вище.

Туристичний рюкзак — кишені та додаткові елементи

Носити речі в рюкзаку без будь-яких відділень незручно й утрудняє їх швидкий пошук. З цієї причини виробники похідних рюкзаків пропонують безліч зручних і практичних рішень. Найважливіші з них — додаткові кишені, які дозволяють збільшити місткість рюкзака і краще організувати простір за рахунок логічного угруповання асортименту. Однак важливі не тільки кишені. Ремінці, тобто місця, куди можна прикріпити додаткове обладнання, також грають величезну роль в туристичному рюкзаку. Це хороший варіант для перевезення великих предметів, які було б складно носити з собою в рюкзаку, наприклад, спального мішка, килимка або намету. Ремінці для сокир або трекінгові палиці знадобляться для подорожей по горах.

Система кріплення

Сучасні туристичні рюкзаки оснащені внутрішнім каркасом, який невидимий, легкий і, перш за все, підвищує зручність перенесення. Система перенесення — дуже важливий елемент, на який потрібно звертати увагу при покупці туристичного рюкзака, тому що від неї залежить, чи буде рюкзак зручний для користувача. Ідеальний похідний рюкзак повинен мати м’які лямки та стійку опору для спини, яка не зашкодить при носінні під час тривалих походів. У туристичних рюкзаках також важлива можливість регулювання обв’язки, завдяки якій можна регулювати висоту рюкзака так, щоб центр ваги розподілився максимально добре. Обов’язковий елемент, про який потрібно згадати, — стегновий ремінь. Він дозволяє розвантажити плечі та хребет, а також утримує рюкзак в правильному положенні. Аналогічну роль відіграє ремінець меншого розміру, розташований на рівні грудей.

Туристичний рюкзак — для кого?

Туристичні рюкзаки, завдяки своїй різноманітності, можна використовувати у всіх видах подорожей. Виробники представляють рюкзаки, призначені для альпіністів та людей, які багато днів проводять в польових умовах. Це рюкзаки з великою місткістю і безліччю додаткових елементів, виготовлені з водонепроникних та міцних матеріалів. В каталозі сайту Terra Incognita також можна знайти рюкзаки меншої місткості, призначені для міських поїздок, або рюкзаки для велосипеда.

Back to top button