Цікаве

Як врятуватися від маніяка: поради психотерапевта

Щоб не стати жертвою психічно неврівноваженого злочинця, важливо дотримуватися ряду правил, зокрема, ніколи не дивитися йому в очі.

Таку пораду озвучила психоаналітик Олена Рихальська, розповідає 1News.

“Найголовніше – не дивитися йому в очі. Тому що щойно він зловив ваш погляд, ви вже його жертва, він піде на вас”, – попередила вона.

У цьому контексті психотерапевт підкреслила, що не можна допускати і демонстративного відведення погляду – цей жест маніяк може розцінити як неповагу. “Тільки не знецінювати. Ці люди активізуються найбільше, коли їх знецінюють або не помічають”, – пояснила Рихальська.

За її словами, найкраще зробити вигляд, що ви відволіклися на інші справи.

“Якщо він говорить вам якусь гидоту, а ви відповідаєте – все, ви знову в цьому потоці”, – продовжила психоаналітик. В цьому випадку вона порекомендувала “прикинутися валянком” – зробити вигляд, що ви не зрозуміли сенсу сказаного і піти.

У той же час вона розповіла, що “всі люди з психіатрією, всі люди з агресією дуже бояться залучення інших людей, вони переживають, якщо хтось пройшов повз або якщо ви починаєте дуже голосно кричати”.

У цьому контексті Рихальська порадила кричати не “допоможіть”, а “пожежа”. Вона пояснила, що в першому випадку оточуючі не поспішають на допомогу, оскільки турбуються про власну безпеку. У другому випадку – вибігають з тієї ж причини.

Джерело: Obozrevatel TV 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close