Цікаве

Як виглядатиме Музей Революції гідності у Києві

Міністерство культури презентувало макет

У Києві під час брифінгу переможці Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу пропозицію щодо Національного меморіального комплекса Героїв Небесної Сотні – Музея Революції Гідності продемонстрували свій проект.

Конкурс виграли німецькі архітектори Ян Кляйхус та Йоханес Кресснер, – повідомляє 1NEWS.

“Для нас була велика честь брати участь у цьому конкурсі. Взагалі, проведення цього конкурсу свідчить про те, що українці –відкрита до світу нація. Суть проекту Музею Революції Гідності стосується одночасно минулого і майбутнього”, – розповідає Ян Кляйхус.

За словами архітекторів, в своїй роботі вони намагалися максимально гармонійно поєднати Музей та Меморіал. Це поєднання має полягати у відображенні ніш, які згодом будуть розташовані по Алеї Героїв Небесної Сотні, де будуть міститися пам’ятники, які люди самі виготовляли на честь загиблих героїв.

“Особливо приємно усвідомлювати те, що ідея, яку ми намагалися закласти була прочитана членами журі під час оцінки проекту, зокрема, це ідея похилого пандусу, який в результаті перетворює музей на фінальну точку шляху Пам’яті”, – зазначають автори.

2 Comments

  1. Цей музей буде виглядати так як зараз виглядає дитяча лікарня імені ющенко та його с…и!Проект такий самий!

  2. Цей музей буде виглядати так як зараз виглядає дитяча лікарня імені ющенко та його с…и!Проект такий самий!

Схожі записи
Close
Back to top button