Цікаве

Як відволіктись від реальності: топ-7 неймовірних фільмів

У дні, коли світ стає занадто переповненим подіями та інформацією, кіно допомагає влаштувати ідеальну втечу від реальності. У новій добірці 1News рекомендує 7 фільмів, які допоможуть вам надихнутися і знайти надію, відволікаючи вас від реальності на кілька годин.

Почати знову

Кадр з фільму "Почати знову"

Кадр з фільму “Почати знову”

Кінострічка з Кірою Найтлі, Марком Руффало, Адамом Левіним, Джеймсом Корденом в головних ролях розповідає про те, як колишній керівник успішного лейбла одного разу в Нью-Йорку зустрічає талановиту авторку пісень Гретту. Дівчина тільки но розлучилася зі своїм хлопцем – успішним музикантом, і втратила віру в себе. Розчаровані в житті герої об’єднуються, щоб записати альбом, але у них немає ні грошей, ні музикантів. Однак вони готові на творчі експерименти та навіть на втечу від поліції.

Мачо Мен

Кадр з фільму "Мачо Мен"

Кадр з фільму “Мачо Мен”

Головний герой німецького фільму – Деніел – не особливо популярний серед протилежної статі. Одного разу під час поїздки до Туреччини Деніел закохується в Айлін, батьки якої хочуть для своєї дочки сильного, мужнього і привабливого чоловіка. Деніелу доведеться змінити себе і свій стиль життя, щоб сподобатися батькам Айлін, на якій він хоче одружитися.

За будь-яку ціну

Кадр з фільму "За будь яку ціну"

Кадр з фільму “За будь яку ціну”

Американська драма з Заком Ефроном в головній ролі розповідає про амбітного фермера Генрі Уіппла, який мріє вести сімейний бізнес зі своїми синами. Однак в їхні плани це не входить: старший син вирушає в подорож по світу, а молодший – хоче стати професійним гонщиком. Тим часом конкурент Генрі Уіппла переманює його клієнтів до себе, і зовсім скоро ми бачимо, що майбутнє героя руйнують його власні егоїстичні рішення. Але один трагічний інцидент в корені міняє життя Генрі.

Хочеш чи ні?

"Хочеш чи ні?"

“Хочеш чи ні?”

Французька мелодрама з Софі Марсо в головній ролі розповідає про Ламбера, який розкаявся у своїй пристрасті до еротики та вирішив почати нове життя. Тепер він мудрий і спокійний сімейний консультант, але все кардинально змінюється, коли його секретаркою стає приваблива Жюдіт. Поруч з нею Ламбер втрачає розум, але незабаром виявляє, що ці почуття відрізняються від всього, що він відчував раніше. Жюдіт пробуджує в ньому романтичну і чутливу натуру.

Право на “ліво”

"Право на" ліво "

“Право на” ліво “

Французький кіноальманах, створений 7 режисерами, пропонує потішний погляд на чоловічу невірність. Одружені Фред і Грег проводять вечори в нічних клубах в пошуках коханок на одну ніч. Під час однієї з їхніх поїздок Грег роздумує про причини, які змушують його щоночі обманювати свою дружину. В іншій історії ортодонт Ерік закохується у свою пацієнтку і потрапляє в бійку в нічному клубі, після чого він повертається до своєї дружини, забувши придумати виправдання ранам. Бернард потрапляє в лікарню через “травму” з коханкою. Лоран застряє на бізнес-семінарі на кілька днів, але всі його спроби спокусити своїх колег-жінок закінчуються невдачами.

Найкраще в мені

"Найкраще в мені"

“Найкраще в мені”

Чергуючи сцени сосунків героїв в далекому 1992 році з їхнім нинішнім життям порізно, фільм показує історію кохання Доусона та Аманди. Їхні долі склалися не так, як вони уявляли, і через роки, вони все ще не забули ті почуття їхнього полум’яного кохання молодості. Їм доведеться зустрітися знову на похоронах близької людини, яка залишила їм двом свою спадщину.

Можна тільки уявити

Кадр з фільму "Можна тільки уявити"

Кадр з фільму “Можна тільки уявити”

Біографічна драма розповідає історію життя соліста відомого гурту MercyMe і створення найпопулярнішого християнського синглу “I Can Only Imagine” всіх часів. Головний герой Барт Міллард з дитинства догоджав своєму батькові, який змушував його займатися футболом. Незабаром Барт отримав травму, після якої був змушений кинути спорт і його відправили співати в церковний хор. Складні стосунки з батьком змушували Барта і ненавидіти, і любити його одночасно. Лише після смерті батька, герой зміг переосмислити свої двозначні почуття, які він так і ніколи не сказав батькові, але висловив у пісні “Я тільки можу уявити” (“I Can Only Imagine”).

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close