Цікаве

Як стати розумнішим: 9 способів тренувати мозок

Всі знають, що можна натренувати м’язи і стати більш рельєфним. Але що робити з мозком? Виявляється, це теж можливо. У цій статті ми назвемо як мінімум 9 способів тренувати мозок.

Спосіб №1: центральна фігура

Людина є центральною фігурою в компанії, яка в середньому складається з п’яти осіб. Схожі один на одного люди схильні притягуватися. Тому якщо ви почнете себе асоціювати з розумними людьми, то і навколо вас стануть з’являтися інтелектуали. Варто задуматися, з ким саме ви проводите час, як би це цинічно не прозвучало.

Спосіб №2: відпочивати

Як би це не було дивно, але мозку потрібно відпочивати, щоб його можна було тренувати. Через надмірний стрес знижуються функції мозку, тому йому або потрібно відпочити, або витрачати більше енергії для роботи. Відомо навіть, що відсутність сну знижує рівень IQ. Тому давайте своєму мозку відпочинок.

Спосіб №3: читати

Читання є одним з кращих способів тренувати мозок. Цей метод допоможе отримати нові ідеї, поліпшити розумові здібності. Начитаність підвищує словниковий запас, покращує мову, підвищує кругозір. Якщо ви будете більше читати, то це і підвищить аналітичні навички, розширить коло тем, знань, досвід.

Спосіб №4: поживна їжа

Їжа, як відомо, є джерелом енергії. У тому числі вона допоможе і тренувати головний мозок. Певна їжа дозволить поліпшити розумові здібності. Найбільш корисними вважаються волоські горіхи (не дарма вони нагадують мозок), риба (лосось, тунець). Ці продукти багаті корисними жирними омега-3 кислотами, що покращує роботу нейронів.

Спосіб №5: грати

Одним з ефективних способів тренувати мозок є ігри. Навіть комп’ютерні. Рішення різних проблем, прийняття певних рішень, логічні задачі – все це дозволить тренувати мозок. Це дозволить не лінуватися, розвиватися і посилювати розумову активність. Найбільш ефективними є головоломки і судоку. Але і правильні комп’ютерні ігри можуть позначитися позитивно на роботі головного мозку.

Back to top button