Цікаве

Як прикрасити кімнату на Геловін 2020: цікаві ідеї

Наближається найстрашніше свято в році – Геловін-2020, яке традиційно настане в останній день місяця – 31 жовтня. Як підготуватися до цього страшного дня, як швидко і ефектно оформити своє житло і місце роботи, який вигадати цікавий і жахливий декор на Геловін-2020, розповідає 1News.

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

 

Швидкий тематичний декор на Геловін

Як оформити офіс, квартиру і весь будинок, на Геловін, щоб місце проведення свята нечистої сили виглядало належним жахливим чином, і в той же час, після його закінчення можна було б все оперативно і без проблем прибрати і привести у божеський вид?

 

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

Скористайтеся ідеєю швидких малюнків. Наприклад, на дверях і стінах можна розвісити зображення чорних кішок і кажанів. А вікна, дзеркала та інші скляні поверхні можна розмалювати привидами і лісовиками за допомогою зубної пасти або маркерів, що легко змиваються.

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

Прикраси на Геловін власноруч: павутина

Знайомі з технікою макраме? Тоді пропонуємо вам сплести павутину – один з атрибутів Геловіна. Декор кімнати відразу ж перетвориться і стане магічно-зловісним. Таку павутину можна повісити на вікно, двері або оформити нею кут кімнати.

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

 

Якщо ви не вмієте плести, купіть марлю, порвіть її і розвісьте над входом і вікнами. Також можна просто взяти моток мохерової пряжі сріблястого відтінку, хаотично сплутати нитки і посадити на готовий виріб павучка. Гості будуть у захваті.

Атрибути на Геловін власними руками: ліхтарі Джека

Не забувайте, що головний і незмінний атрибут зловісного свята Геловіна – звичайно ж, гарбуз зі свічкою всередині. Ми вже розповідали раніше, як вирізати гарбуз на Геловін. Можна навіть влаштувати конкурс на кращий ліхтар.

 

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

Тепер головне – зробити справжньою окрасою будинку на Геловін і ефектно розставити всі наявні ліхтарі Джека. Не забувайте при цьому про техніку безпеки – все ж таки ви маєте справу з вогнем, особливо якщо в будинку є діти.

Оформлення столу на Геловін

Склянки з кров’ю і тарілки з черепами на столі, безумовно, наженуть страху на гостей, але не апетит. Вигадайте позитивно-прикольний і модний дизайн на Геловін, щоб підняти всім настрій і не відбити бажання поїсти в святковій атмосфері.

Як прикрасити кімнату на Геловін: ідеї з фото

Незмінні кольори свята – помаранчевий, чорний, червоний. Радимо використовувати їх поєднання у сервіруванні.

Джерело: Сьогодні

Back to top button