Цікаве

Як проходив перший конкурс краси в СРСР: модельні параметри та відверте дефіле

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси “Міс СРСР-1989”, учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів.

Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому траплялося безліч курйозів. Проте переможницю конкурсу все ж обрали – нею стала 17-річна Юлія Суханова з Москви (Росія). Друге місце дісталося Анні Горбуновій із Зеленограда, третє – Катерині Мещеряковій з Пермі, пише 1News.

Катерина Мещерякова і Юлія Суханова

Тоді радянські глядачі вперше почули про модельні параметри. Юлія Суханова ідеально їм відповідала: ріст – 172 см, вага – 55 кг, параметри – 91-59-90. Учасниць оцінювали глядачі і члени журі: Ірина Скобцева, Леонід Якубович і Катерина Максимова.

Демонстрація пляжних ансамблів

“Я ніколи не вважала себе красивою. А потім сестра дізналася, що в парку Горького проводиться набір дівчат для участі в конкурсі… Пам’ятаю, я не хотіла йти – навіть плакала. І готувалася до конкурсу без особливої ​​надії. А після перемоги я поїхала в США, де модельне агентство запропонувало мені роботу. Починала з реклами йогурту і морозива, потім уклала контракти з американським і паризьким агентствами. Перший час було дуже важко”, – згадувала Суханова.

Учасниці конкурсу в концертному залі "Росія"

Багато дівчат після участі в конкурсі краси успішно влаштували свою долю. “Міс Кіношанс” Анна Портная зайнялася модельним бізнесом, а зараз працює іміджмейкером. Олена Силіна, яка на конкурсі представляла Волгоград, стала фотомоделлю і вийшла заміж за заможного француза. Друга віце-міс Катерина Мещерякова стала обличчям аромату від Nina Ricci “L’Air du Temps”.

Джерело:  mediasalt.ru

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close