Цікаве

Як приховати квартиру від податкової?! Майстер-клас від Мустафи Найєма!

А пам’ятаєте, як зовсім недавно Мустафа відхрещувався від квартири на Стрітенській, а заразом і від свого зведеного брата Дмитра Колечка? Типу і квартира не його, а Колечка, і з братом стосунки давно не підтримує. Нагадує 1News з посиланням на https://dzindzya.tumblr.com.

На той момент, коли Мустафа публікував ці пости, юридично з квартирою його дійсно мало що пов’язувало, але я людина причеплива, і як доводить практика — недаремно)) Повторний запит на реєстрацію майна Колечка дав дуже цікаві результати…

Виявляється, минулого місяця Колечко взяв у Мустафи під заставу цієї самої квартири, оціночна вартість якої становить понад 5 мільйонів, грошову позику з розстрочкою на 19 років. Цікавий розмір позики — аж дві тисячі гривень! (повний документ прикріплюю під постом)

Вдумайтесь, Головний ризиковий менеджер успішного боснійського банку бере у зведеного брата, з яким, за запевняннями Мустафи, давно ніяких зв’язків не підтримує, позику у 2000 гривень (а по факту отримує цілих 500 грн, адже сама процедура оформлення позики коштує 1500 грн) і закладає на 19 років свою нову недешеву квартиру у фешенебельному районі! В чому профіт?

Вся фішка тут в тому, що тепер, без згоди Мустафи, цю квартиру не можна продати, обміняти тощо. От тільки на цьому хитрому маневрі Мустафа і спалився. Тепер цілком очевидно, що квартира насправді належить йому і тільки зареєстрована на Колечка, аби не вносити її до декларації. Жодних інших логічних пояснень таким маніпуляціям з позикою я просто не бачу. Навіть цікаво, що цього разу вигадає, щоб відмазатись, наш «антикорупціонер»)

І до речі, можете привітати Найєма з новими квартирантами. Ось фото його переписки з народною депутаткою, Марією Іоновою, за посередництвом якої Мустафа здає житло декому на прізвище Шамшура. (Цікаво, про яку саме квартиру мова, Мустафа ж запевняє, що сам арендує житло і не має жодної нерухомості!)

Але це ще не все. Маю відомості, що і під час купівлі квартири, і під час оформлення позики Колечко був закордоном. Тож розслідування продовжується! Вангую чимало цікавого у цій брудній справі. А ви ще й досі вірите у чесність наших «антикорупціонерів»?!

P.S. Як і обіцяв, викладаю повний текст запиту:

Back to top button