Цікаве

Як правильно займатися в спортзалі, щоб не заразитися коронавірусом: поради лікаря

Карантин в Україні продовжили до 22 червня, але з 5 червня знову послабили карантин і скасували чергові обмеження – йдеться про роботу кафе та ресторанів, відновлення авіасполучення як всередині країни, так і за кордон. У той же час про те, як поводитися в громадських місцях, кажуть багато, а ось про правила безпеки в спортзалах, які відкрили з 1 червня, – мало.

Як правильно займатися в спортзалі, щоб не заразитися коронавірусом, розповів лікар Євген Комаровський, передає 1News.

За словами доктора, з тренажерним залом все дуже погано:

  • По-перше, тому, що там величезна кількість ручок, за які береться купа людей.
  • По-друге, люди в спортзалі весь час пітніють і весь час витирають рукою піт, тобто створюють всі умови для зараження.

“І я ще не бачив жодного спортзалу в нашій країні, де б підтримувалися оптимальні параметри температури і вологості. 18 градусів – та ніде, дихати нічим! І коли ти звертаєшся до керівництва спортзалу і питаєш, чому у вас дихати нічим, знаєте, що вони відповідають? “Якщо у нас буде 18 градусів, до нас не ходитимуть, бо холодно”, – розповідає Комаровський.

Як правильно займатися в спортзалі, щоб не захворіти на СОVID-19

Лікар пояснює, що якщо в залі не виконуються норми, якщо на кожному розі немає дезінфекторів для рук, якщо ручки не оброблені, то ходити туди нема чого.

“Це ж прямий спосіб захворіти. Знову-таки, як правило, люди, які ходять до тренажерних залів – це молоді та активні люди, які люблять спілкуватися, ризикувати і подорожувати”, – говорить лікар.

У той же час Комаровський стверджує, що якщо всі заходи щодо дезінфекції поверхонь виконуються, в залі оптимальні температура і вологість повітря, здійснюється наскрізне провітрювання і дотримується соціальне дистанціювання, то ви можете тренуватися без істотного ризику зараження.

“А якщо все ж побоюєтеся, то літо вам на допомогу – безліч тренажерів є на свіжому повітрі. Тільки не забувайте правильно застосовувати санітайзери при зміні снарядів”, – підсумував він.

Джерело: лікар Євген Комаровський у своєму Instagram

Останні новини

Back to top button