Цікаве

Як правильно виходити на вулицю з дитиною під час карантину: поради лікаря

Учора, 1 квітня, Кабмін посилив карантинні заходи, які діятимуть, ймовірно, до 24 квітня 2020 року. Відтепер не дозволяється перебування в громадських місцях без маски або респіратора; забороняється переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової потреби і супроводу дітей.

Крім того, не можна перебувати в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих. На відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон теж наклали табу. Тепер там можна гуляти, тільки якщо вигулюєте собаку. Відвідування спортивних і дитячих майданчиків теж заборонено, розповідає 1News.

Євген Комаровський прокоментував ситуацію у своєму Telegram-каналі: “Наш чудовий і дбайливий уряд вирішив, що” забороняється відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової потреби”. Це дуже круто, що собаку вигулювати можна, а дитину – ні”.

Гуляти з дітьми можна, але тільки вдвох і подалі від людей

Лікар-епідеміолог, заслужений лікар України також прокоментувала ситуацію: “Гуляти з дитиною можна. Але важливо не те, як людина буде гуляти, а те, як вона добереться до місця прогулянки. Ми повинні вийти з дому, натиснути кнопки ліфта, помацати ручки дверей, поручні. Поки людина дійде до вулиці й повернеться додому, вона буде торкатися багатьох речей. І ці моменти найнебезпечніші. Якщо батьки впевнені, що дитина не буде нічого торкатися (чужі іграшки, гойдалки, дитячі гірки) і вони будуть гуляти вдвох, то можна піти погуляти. Але ми ж розуміємо, що це навряд буде одна мама з однією дитиною. Як ми бачимо, парки заповнені людьми, діти спілкуються, мами розмовляють. Так гуляти не треба! Краще тоді відкрити вікна і провітрити квартиру”.

Джерело: Сьогодні

Back to top button